Aslolan Beşikdüzüspor’dur

Beşikdüzüspor Teknik Direktörü Taner Şen bugün oynanan ve Beşikdüzüspor’un 2-0’lık galibiyeti ile sonuçlanan Vakfıkebir Büyükliman Belediyespor müsabakasını değerlendirdi, bundan sonrası ile ilgili önemli mesajlar verdi.

Aslolan Beşikdüzüspor’dur

      Beşikdüzüspor Teknik Direktörü Taner Şen yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Play-off grubunun 6. Haftasında karşılaştığımız Büyükliman Belediyespor karşılaşması öncesi puan olarak bir üst sıralamada olan rakibimizi geçmek istiyorduk. Bu düşünceyle maça başladık. Her iki takımımızın da sıralamadaki yeri münasebetiyle kontrollü bir oyun sergilemeye çalıştık.  İlk yarı rakibimizin bize bulduğu yan toplarla oyun başladı ve daha sonra üstünlüğünü ele aldık.  Pozisyonlar bulup skor ürettik her iki yarıda Ediz ve Sergie’nin attığı gollerle maçı kazanmayı bildik.

SEZON SONU DEĞERLENDİRECEĞİZ  

    Grup ta ki iddiamızın rakiplerin kazanmasıyla azalmasına rağmen Beşikdüzüspor’un adına yakışır bir şekilde dağılmadan idmanlarımıza tam takım halinde devam ederek ligi bitireceğiz.  Bu kulüp sıradan bir kulüp değil aynı ciddiyetle hem çalışmalarını hem kalan maçlarını oynayacaktır. Sezon bittiğinde ise şapkamızı önümüze koyup doğrulara yanlışlara bakarak kendimize özeleştiriyi yaparak yönetimimizle konuşarak bir yol belirlenecektir. Ben bu takımın bir taraftarı olarak kulübümüzün başarısı için her türlü oluşumun içinde veya dışında hep yanında olacağım.  Bu zamana kadar olduğu gibi madden ve manevi olarak kulübümün yanında olacağım. Aslolan Beşikdüzüspor’dur. Ama sözde değil özde Beşikdüzüspor’dur.
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 00:55

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER