Beşikdüzü Yeşilköyspor Bahadır’a emanet

Trabzon 1. Amatör Küme takımlarından Beşikdüzü Yeşilköyspor yeni sezon için Teknik Direktörlük görevine Gökhan Bahadır’ı getird

Beşikdüzü Yeşilköyspor Bahadır’a emanet

            Trabzon 1. Amatör Küme takımlarından Beşikdüzü Yeşilköyspor yeni sezon için Teknik Direktörlük görevine Gökhan Bahadır’ı getirdi.          
           Beşikdüzü Yeşilköyspor Kulüp Başkanı Alparslan Gündoğdu ile bir araya gelerek bir yıllığına anlaşmaya varan Gökhan Bahadır, aynı zamanda Vakfıkebir Çarşı Mahallesi Muhtarlığı ve TÜFAD Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini de yürütüyor.
          Beşikdüzü Yeşilköyspor Teknik Direktörü Gökhan Bahadır, Beşikdüzü Yeşilköyspor gibi önemli bir camiada görev almaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Sahada her şeyini ortaya koyarak centilmence mücadele eden ve izleyenlere seyir zevki veren bir takım oluşturmak için çok çalışacağım. Her zaman gençlere önem veren ve genç yeteneklerin ön plana çıkmasını isteyen bir hoca olarak yeni takımımda da gençlerimize yer vereceğiz. Bana güvenerek bu onurlu göreve layık gören Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 08:31

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER