Adiliktir ve şerefsizliktir

CHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Kadem Karadeniz'den çok sert sözler.

Adiliktir ve şerefsizliktir

CHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Kadem Karadeniz yazılı bir açıklama yaparak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na haksızlık yapıldığını söyledi.

   Başkan Karadeniz açıklamasında şunları söyledi; “Son günlerde Genel başkanımıza karşı yapılan saldırılar organize işlerdir. AKP kullandığı yandaş medya ile algı oluşturmaya devam ediyor.Ahmet Hakan’ın tarafsız bölge programında gece saat 22.30 da sorulan bir soru üzerine Genel başkanımızın tarafsız davrandıklarını pekiştirmek için aynen‘’Biz onlar gibi olamayız ,biz bir olayı onlar gibi istismar edemeyiz biz ahlakı erdemi bilen insanlarız biz kadına da saygı duyarız, çöpten kağıt toplayan insana da saygı duyarız, kimin sorunu varsa  ilgileniriz.

   Biz, hiç ayrım da yapmayız biz hapiste hasta yatan PKK lıya da gittik, DHKPC liye de gittik kader kurbanı olana da gittik diğer İslami kesimden kendisini tanımlayıp hapiste yatan sağlığı zor insanlara da gittik hiçbir ayrım yapmadık’’ sözleri üzerine Ankara daki  billboardlara o sabah Genel Başkanımızın fotoğrafı ile birlikte  ‘’PKK ve DHKPC sevicileri’’ afişlerini asanlar bu işi anında suiistimal ediyor? Aynı gün cumhuriyet savcılığı afişleri toplatıyor. Cumhurbaşkanı ve onun borazan takımı cezaevi yerine hastane deki PKK ve DHKPC lileri ziyaret ediyorlar diye çarpıtma yapıyor. CHP yi PKK ve DHKPC ile yan yana getirmeye çalışmak Genel başkanımızın ifadesiyle adiliktir ve şerefsizliktir. AKP battığı çamurdan çıkmak için çırpınıyor. Çırpınırken etrafa ne kadar çamur sıçratsam ben daha az fark edilirim çabası içerisindedir. Bu bir suçluluk psikolojisidir.

   Sanki Oslo da, İmralı da, Kandil de, Habur da, Diyarbakır da, Dolmabahçe de PKK ile kendileri görüşmemiş gibi. Aynı senaryo İstanbul Fatih deki şehit cenazesinde oynandı. Genel başkanımızın çelengini parçalayan AKP lilerdi. Cenazeye katılan Genel Başkanımıza dolu mermiyi atan kişinin olaydan beş dakika önce Başbakan ile protokolde sohbet etmesini kim nasıl açıklayacak. Kamuoyuna soruyorum, o protokole sıradan bir kişi o şekilde yaklaşabilir mi?. Yaklaşamaz diyorlarsa bu olayın bir numaralı sorumlusu Başbakan ve AKP dir. Çünkü onların sayesinde oraya kadar gelebilmiştir. Hayır, Yaklaşır diyorlarsa o zaman orta da büyük bir güvenlik zafiyeti var demektir. Allah korusun zaten sabıkalı olan saldırganlar orada herkesi kurşuna dizebilirdi.

    AKP şeytanla arkadaşlık yapmaktadır. AKP yalan ve yanlışlarını örterek  milleti kandırarak istediği algıyı yandaş medya aracılığı ile yaratarak ülkeyi ancak bu kadar yönetebiliyor. Bu yaptığınız işler organize işlerdir. Bunları bu millete yutturamazsınız. Amacınız CHP yi susturmak ise başka kapıya diyoruz.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 11:20

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER