banner129

Beşikdüzü AL’den örnek davranış

Haftalık harçlıklarından biriktirdikleri parayla Kenya’dan Harun ve Etiyopya’dan Faiza adlı iki yetime ayda 125 TL’ye eğitim, sağlık ve gıda yardım yapıyorlar.

Beşikdüzü AL’den örnek davranış

Beşikdüzü Anadolu Lisesi öğrencileri İHH İnsani Yardım Vakfının yürütmüş olduğu  “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var”  projesi kapsamında her sınıf haftalık harçlıklarından biriktirdikleri parayla Kenya’dan Harun ve Etiyopya’dan Faiza adlı iki yetime ayda 125 TL’ye eğitim, sağlık ve gıda yardım yapıyor.

İyilikte yarışan sınıflar kapsamında Beşikdüzü Anadolu Lisesi Müdürlüğüne İHH tarafından teşekkür beratı gönderildi. Okul Müdürü:” Şenol Ziya Yıldırım, “Dünya genelinde İHH tarafından bütün ihtiyaçları karşılanan yetimlerden ikisinin ihtiyaçlarını karşılamak bizleri çok mutlu ediyor. İyilikte yarışan sınıflar projesinde bizlerden desteğini esirgemeyen öğretmen arkadaşlarımıza, güzel kalpli öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz. Değerler eğitimi kapsamında okulumuzda “Dünyayı iyilik kurtaracak.” mantığını ve hissiyatını oluşturmaya çalışıyoruz. İyilik ancak iyilik yapılarak tadına varılan bir kavramdır” dedi.
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 16:17

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145