banner129

Mehmet Kalay cevap verdi

Beşikdüzü eski Belediye Başkanı Mehmet Kalay, Yeşilkıyı Gazetesi’ne yaptığı açıklamada Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nun personeli ile yaptığı toplantıda eski belediye başkanlarını kastederek “Lokmalarınızı çalanları asla affetmeyin” sözlerine cevap verdi.

Mehmet Kalay cevap verdi

BAŞKANLAR İCRAATLARIYLA KONUŞUR      

    Mehmet Kalay açıklamasında şunları söyledi; “Vicdanı rahat olan birisi olarak bu cümleye cevap vermek istemedim. Ama kamuoyundan gelen baskılara dayanamayarak açıklama yapma ihtiyacı duydum. Belediye başkanları icraatlarıyla konuşurlar.

BU PİŞKİNLİĞİN TAKDİRİNİ…

    Bu makamlar laf değil icraat üretme makamlarıdır. Beşikdüzü kamuoyu iki dönem yaptığım belediye başkanlığımda Beşikdüzü’nün cehresini nasıl değiştirdiğimi yakından bilmektedir. Lokma hırsızlığından en son bahsetmesi gerekenlerdeki bu pişkinliğin takdirini Beşikdüzü kamuoyuna bırakıyorum.

İŞÇİLERİ ÇIKARTMAK İÇİN BASKI YAPANLAR

   Belediye giderlerini azaltmak için işçileri çıkartma konusunda bana baskı yapanların şimdi lokma hırsızlığından bahsetmesi abesle iştigaldir. İller Barakasından gelen ödeneklerin azalmasını sağlayanların, hastane gibi hizmetleri engelleyenlerin kimler olduğunu Beşikdüzü kamuoyu iyi bilmektedir. Eğer ben bu kişilerin sözlerini uysaydım bir çok kişiyi işten çıkarırdım.

MÜFLİS TÜCCARLAR ESKİ DEFTERLERİ KARIŞTIRIR

     Oysa bütün işçilerime sahip çıktım. O günlerde belediye çalışanlarının hepsi bu konunun yakından şahididirler. Sayın Başkan diyorum ki; Beşikdüzü’nden yapılacak çok şey vardır. Bırakın laf üretmeyi de siz de bizim koyduğumuz taşların üzerine bir şey koyun. Müflis tüccarlar gibi eski defterleri karıştırmayın” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 01:07

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145