banner129

Çarşıbaşı'nda tüm önlemler alındı

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu’nun şoförü N.K.’nın yapılan koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine bir takım önlemler alındı.

Çarşıbaşı'nda tüm önlemler alındı

             Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu’nun şoförü N.K.’nın yapılan koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine bir takım önlemler alındı. Konu ile ilgili belediyeden bir açıklama yapıldı.  

             Çarşıbaşı Belediyesi’nden yapılan açıklama şöyle: Korana virüse karşı alınan önlemler kapsamında belediyemiz de dejenfeksiyon çalışmaları ilk günden itibaren yapılmış olup gerekli tedbirler alınmıştır. Belediyemiz bu süre zarfında nöbet sistemine geçerek her birimimizde nöbetçi personel bırakılarak hizmet vermeye devam edilmiştir. bugün belediyemiz personellerinden N.K’a yapılan test sonucu pozitif çıkmış olup kendisinin genç, dinamik ve genel olarak sağlık durumunun iyi olduğunu sizlere bildirmek isteriz. Personelimize acil şifalar diliyor yakın zamanda aramıza dönmesini temenni ediyoruz. Bu hususta belediye başkanımız sayın Mümin Nuhoğlu’ nun sağlık durumu iyi olup, belediye personellerimiz tedbir amaçlı evlerine gönderilerek 14 gün izole edileceklerdir… ”sosyal izolasyonla, evde kalarak, birbirimize dayanarak, yardımlaşma kanallarını aktifleştirerek, karamsarlığı kovarak virüs karanlığını bertaraf edeceğiz. Zamanı geldiğinde hayat normalleşecek birbirimizle kucaklaşacağız.. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz.”denildi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 11:47

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER