banner129

Şehidimiz var

Mardin’in Nusaybin ilçesinden acı haber.

Şehidimiz var

     
      Mardin'in Nusaybin ilçesinde, asker ve polislerin operasyon düzenlediği bir binada meydana gelen patlama sonrası 6 güvenlik görevlisi şehit oldu. Şehitlerden birisinin Eynesil İlçemizden Uzman Çavuş Bekir Kelleci (25) olduğu öğrenildi. Şehidimizin evi Türk Bayrakları ile donatıldı.
      Edinilen bilgilere göre, olay, sokağa çıkma yasağının sürdüğü Nusaybin ilçesi Fırat Mahallesi'nde meydana geldi. Güvenlik güçlerinin, burada operasyon düzenlediği binaya girişi sırasında, teröristler tarafından tuzaklanan el yapımı patlayıcı infilak ettirildi. Patlama da binanın çöktüğü belirtildi. Patlama sonrası 6 güvenlik görevlisi şehit oldu.  Şehitlerden birisinin Eynesil ilçemizin Gümüşçay Mahallesinde ikamet eden  Uzman Çavuş Bekir Kelleci olduğu öğrenildi.
    Ali ve Günay Kelleci çiftinin üç oğullarından en büyüğü olan Uzman Çavuş Bekir Kelleci’nın kardeşi Murat Kelleci’nin Ordu ili Fatsa ilçesinde asker olduğu ve uzman çavuşluk sınavını kazanarak askerlik görevinden sonra uzman çavuş olarak kalacağı ifade edildi.
    Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyoruz.
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 01:01

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
mustafa çilingir
mustafa çilingir - 6 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun tüm aile eflatinin sevenlerine Allah sabır versin

SIRADAKİ HABER