Sayfiye Mahallesi'ne yol müjdesi

Görele Belediyesi tarafından Sayfiye Mahallesi’nde yıllardır kapalı olan bağlantı yolunda başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Sayfiye Mahallesi'ne yol müjdesi

     Görele Belediyesi tarafından Sayfiye Mahallesi’nde yıllardır kapalı olan bağlantı yolunda başlatılan çalışmalar devam ediyor. Ulaşıma açılan bağlantı yolunun istinat duvarının betonu da döküldü.

    Görele Belediyesi yıllardır çözülemeyen bir soruna daha el atarak, Sayfiye Mahallesi için büyük önem taşıyan bağlantı yolunu vatandaşların hizmetine açtı. Böylelikle Belediye Sayfiye Mahallesi Şehit İbrahim Öner Sokak ile Kemal Namazcı sokağın birbirine bağlantısını yaparak büyük bir mağduriyete de son vermiş oldu. Görele Belediye Başkanı Tolga Erener,  “Sayfiye Mahallemizin merkeze ulaşımı için büyük rol oynayan iki yolun bağlantısı hakkında ivedi bir şekilde karar alarak. Hem Sayfiye Mahallesi vatandaşlarımızın, hem de ulaşımın çok rahat bir seviyeye indirilmesiyle, Şehit İbrahim Öner Sokak ile Kemal Namazcı sokağın uzun bir süredir tamamlanamayan bağlantı çalışmalarını yaparak, istinat duvarının betonlamasını da gerçekleştirdik. Bu istinat duvarıyla birlikte yolumuzun üst kısmını genişleterek, araçlar için işlenir bir vaziyete getireceğiz. Sonrasında yolumuzu betonlayıp, korkuluklar yaparak bir hafta içerisinde yolumuzu tamamlamış olacağız. Sayfiye Mahallemize ve ilçemize hayırlı, uğurlu olsun”

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 00:52

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER