5 Renk Özel Kreş’te 2. dönem kayıtları başladı

Beşikdüzü İlçemizden tüm Büyükliman Yöresindeki 0-6 yaş arasındaki çocuklara hizmet veren 5 Renk Özel Kreş’te 2. dönem kayıtları başladı.

 5 Renk Özel Kreş’te 2. dönem kayıtları başladı

           Beşikdüzü İlçemizden tüm Büyükliman Yöresinde 0-6 yaş arasındaki çocuklara hizmet veren 5 Renk Özel Kreş’te 2. Dönem kayıtları başladı.

            Sizlerde erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve çocuğunuzun aile sıcaklığında yeni bir yuvasının olmasını istiyorsanız 0538  617 02 61 nuramalı telefon aracılığıyla bilgi alabilir, kayıt yaptırabilirsiniz.

          Beşikdüzü Adacık Mahallesi’nde eğitim öğretime başlayan 5 Renk Kreşi işinin ehli idareci, öğretmen ve yardımcı personel kadrosuyla 0-6 yaş arası çocuklara sıcak bir yuva oluyor. 

            Beşikdüzü’nün yanı sıra, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Tonya, Şalpazarı, Eynesil ve Görele ilçelerinden gelen miniklerin eğitim ve gelişimi için çağımızın gerektirdiği en modern araç ve gereçlerin kullanıldığı kreş iç donanımı ve çocuklara sağladığı imkanlarla tam not alıyor.

            Hizmete girdiği günden itibaren Büyükliman Yöresi’ndeki ailelerin yoğun ilgisini çeken 5 Renk Kreşi 1.400 metrekare alanı ile sahilin ne büyük kreşi olma özelliği taşıyor.

            İngilizce eğitimi veren kreş her ilçeye servis imkanı sağlıyor.
TEL: 0538  617 02 61


             

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 22:00

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER