banner129

Eynesil-Beşikdüzü il sınırında sıkı önlem

Beşikdüzü -Eynesil ilçeleri sınırında giriş ve çıkışlar araç trafiğine kapatıldı.

Eynesil-Beşikdüzü il sınırında sıkı önlem

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ve İçişleri Bakanlığımızın talimatıyla başlatılan Koronavirüs karşı alınan son tedbirler ve uygulamalar hayata geçiriliyor. Trabzon’un doğudan il sınırı olan Beşikdüzü -Eynesil ilçeleri sınırında giriş ve çıkışlar araç trafiğine kapatıldı.
            Beşikdüzü Kaymakamı Şakir Öner Öztürk, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun ve Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta Giresun il sınırında kontrol yapan güvenlik güçlerini ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

           Bölgeye bağlı beş ilçenin ilçe emniyet müdürlükleri ve ilçe jandarma komutanlıklarının ortaklaşa koordine ettikleri karar gereğince, Giresun- Trabzon sınırındaki Yobol kesiminde bir mobil trafik denetleme istasyonu oluşturuldu. Oluşturulan denetleme istasyonunda Trabzon istikametine giden araçlar sağlık taramasından geçirildikten sonra geldikleri yere geri gönderiliyorlar. Sadece gıda, ilaç veya sağlık maddesi taşıyan araçların kontrolden sonra yollarına devam etmelerine izin veriliyor.
Haber: Ziya FİDAYE
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 12:49

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER