Hayırlı olsun

Vakfıkebir ilçemizin yetiştirdiği önemli değerlerden Cumhuriyet Savcısı Adem Çalış son HSK kararnamesiyle Başsavcı olarak Artvin’in Hopa ilçesine atandı.

Hayırlı olsun

         Vakfıkebir ilçemizin yetiştirdiği önemli değerlerden Cumhuriyet Savcısı Adem Çalış son HSK kararnamesiyle Başsavcı olarak Artvin’in Hopa ilçesine atandı. Adem Çalış’ın başsavcı olması Vakfıkebir’de büyük memnuniyetle karşılandı.
         1979 yılında Vakfıkebir ilçemizde doğan, Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu Savcı Adem Çalış, 12 yıl serbest avukatlık yaptıktan sonra 2015 yılında kazandığı sınav sonrası savcılık mesleğine geçiş yapmıştı. 3 yıl Osmaniye ilinde çalışan Savcı Adem Çalış, 2019 yılının Haziran ayında Rize’ye tayin olmuştu. Savcı Çalış son HSK kararnamesiyle Başsavcı olarak Artvin’in Hopa ilçesine atandı.
         Uzun yıllar başarıyla emniyet teşkilatında görev yaptıktan sonra emekli olarak Vakfıkebir’e dönen ve burada esnaflık yapan, belediye meclisi üyeliği görevinde de bulunan Aydın Çalış oğlu olan  Savcı Adem Çalış’a hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU


 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 21:44

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER