Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı belli oldu

Trabzon Gazeteciler Cemiyetine yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri bugün yaptığı toplantıda cemiyetin yeni başkanını seçti.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı belli oldu
     Trabzon Gazeteciler Cemiyetine yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri bugün yaptığı toplantıda cemiyetin yeni başkanını seçti. Başkanlığa Yusuf Turgut seçildi. Başkan adaylarından Tekin Atay ve ekibinde yer alan Halil İbrahim İleli, Gökhan Dikhan ve Hikmet Aksoy ise her hangi bir görev almadı. Atay ve ekibinin yönetim kurulu üyesi olarak görevlerine devam edecekleri öğrenildi.
   TGC yapılan açıklamada; "Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nin ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. En yaşlı yönetim kurulu üyesi Hikmet Aksoy başkanlığında yapılan toplantıda önce başkan belirlendi. Yönetim Kurulu üyelerinin oy çokluğuyla Yusuf Turgut Cemiyetimizin yeni Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Görev dağılımı ise şu şekilde oluştu: Haluk Ayyıldız Başkan Vekili, Ersen Küçük Başkan Yardımcısı, İpek Cansel Şahin Genel Sekreter, Hakan Yoloğlu ise Genel Saymanlığa seçilmiştir. Tekin Atay, Hükmet Aksoy, Halil İbrahim İleli ve Gökhan Dikhan ise yönetim kurulu üyesi olarak belirlenmiştir" denildi.
   Başkan Yusuf Turgut ise yaptığı açıklamada, “Muhteşem bir kongre oldu. Bize oy veren vermeyen herkesin başkanı olacağım. Devraldığımız bayrağı daha yukarıya taşımak için arkadaşlarımla birlikte çalışacağım. Trabzon Gazeteciler Cemiyetinin misyonu ve vizyonu bize ne yüklemişse onları yerine getireceğiz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2016, 00:52

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER