banner129

2016 yılı inşaat yılı olacak

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ilçesine hizmet edebilmek için gece gündüz çalışıyor.

2016 yılı inşaat yılı olacak

     "2016 yılı Şalpazarı'nda inşaat yılı olacak" diyen Şalpazarı Başkan Refik Kurukız Şalpazarı’na önemli bir makine parkı kazandırdı.  İlçesine kendi şahsi arsasına bağışlayarak burada yapılacak olan sosyal tesisler için yer temin etti. “Bayanlara özel mekan yapacağım” dedi ilçe dışında yaşayan hemşerilerinin desteği ile bölgede bir ilke imza atarak verdiği sözü yerine getirdi.
     Nerede bir Şalpazarılı varsa onun elini sıkacağım sloganı ile yola çıktı siyaseti bir kenara bırakarak ilçesinin birlik ve beraberliği için kapı kapı dolaştı hemşerileri ile kucaklaştı. Şalpazarıspor, Başkan Refik Kurukız’ın desteği, Kulüp Başkanı Cevat Özdemir ve yönetim kurulu arkadaşlarının yoğun gayretleri ile Trabzon’da bir marka haline geldi, playof da BAL Ligi’ne çıkma mücadelesi yapıyor.
     Bölgede son iki yıl son yılların en yoğun kar yağışları yaşandı. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bir ekip çalışması yaparak vatandaşlarını mağdur etmedi. Belediyenin kapılarını insanlarına açtı her gelenin derdini dinledi, imkanlar ölçüsünde çözmek için gayret gösterdi. Başkan Kurukız şimdi de Şalpazarı’nın sosyal yaşamına önemli katkılar yapacak hizmetlerin alt yapısı için çalışmalar yürütüyor.
     Şalpazarı misafirperver ve güleryüzlü insanı, doğal güzellikleri ile ön plana çıkmış ancak hizmette her zaman mağdur olmuş bir ilçemiz. Refik Kurukız’ın başkanlığında bu makus talihini yenecek gibi görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 01:07

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145