ABD'yi kınadı

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı’nda konuştu.

ABD'yi kınadı

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmada ABD Büyükelçiliğinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu ile ilgili atılan çirkin tweet’i beğenmesini kınadı.
           Başkan Refik Kurukız yaptığı konuşmada şunları söyledi;  “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu hakkından olumsuz beyanlarda bulunan FETÖ firarisi alçağın attığı tweet’i beğenen ABD Büyükelçiliğini kınıyorum. Genel Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Devlet Bahçeli ’siz ve MHP’siz bir Türkiye hayal edenler, hayal kırıklığına uğrayacaklardır” dedi. 
           
Başkan Kurukız, “Engelli vatandaşlarımızın topluma kazandırılması için bir kültür merkezi yapılması talebi MHP İl Teşkilatımızın yaptığı ziyaretler sırasında ortaya çıkmıştı. Bu önemli talebi dile getiren MHP İl Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızdan ve ekibinden bu konunun incelenerek yerine getirilmesini arz ediyorum. Ayrıca İstanbul’daki Trabzon Tanıtım Günleri’nde yapılan mükemmel organizasyon için Trabzon Dernekler Federasyonuna ve emeği geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 09:02

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER