Şalpazarı’na gençlik merkezi müjdesi

Şalpazarı Belediyesi Nisan Ayı Belediye Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Refik Kurukız Başkanlığında yapıldı. Başkan Kurukız, Gençlik Merkezinin ihale tarihini açıkladı.

Şalpazarı’na gençlik merkezi müjdesi

    Şalpazarı Belediyesi Nisan Ayı Belediye Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Refik Kurukız Başkanlığında yapıldı.
    Toplantıda konuşan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Mart ayı içerisinde çeşitli ziyaretlerde bulunduklarını ifade ederek, “İstanbul’da, İzmir’de derneklerimizin düzenlediği gecelere katılarak gurbetteki vatandaşlarımızla bir araya geldik. Üsküdar Belediye Başkanımız Sayın  Hilmi Türkmen’i de ziyaret ettim. İlçemize yapılacak olan gençlik merkezimizin temeli 18 Temmuz’da atılacak. Önümüzdeki aylarda bir tanede cenaze aracını ilçemize kazandıracağız. Bizlere bu destekleri veren Başkanımız Sayın Hilmi Türkmen’e meclisimizin huzurunda Şalpazarı halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.
     Başkan Kurukız ayrıca  İstanbul Sancaktepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıfkı Bektaş’a ve Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’a Şalpazarı Beldiyesi’ne kazandıracakları araçlar içinde teşekkürlerini iletti.  Başkan Kurukız’ın konuşmasında sonra 2016 yılı görev dağılımı için seçim yapıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 00:35

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER