Büyükliman’da Hekimoğlu Trabzon heyecanı

Hekimoğlu Trabzon’un içsaha maçlarını Vakfıkebir İlçe Stadyumunda oynayacak olması yörede büyük bir heyecanla karşılandı. Pazar günü 15.30’da oynanacak olan Afyet Afyonspor müsabakasında tribünlerin tamamen dolması bekleniyor. ’un içsaha maçlarını Vakfıkebir İlçe Stadyumunda oynayacak olması yörede büyük bir heyecanla karşılandı. Pazar günü 15.30’da oynanacak olan Afyet Afyonspor müsabakasında tribünlerin tamamen dolması bekleniyor.

Büyükliman’da Hekimoğlu Trabzon heyecanı

            Hekimoğlu Trabzon’un içsaha maçlarını Vakfıkebir İlçe Stadyumunda oynayacak olması yörede büyük bir heyecanla karşılandı. Pazar günü 15.30’da oynanacak olan Afyet Afyonspor müsabakasında tribünlerin tamamen dolması bekleniyor.
        Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü’nün idmanını ziyaret ederek, Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu ile sohbet etti. Vakfıkebir Belediye Başkan Muhammet Balta, Hekimoğlu Trabzon’u ilçelerinde ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Maçla ilgili gerekli tüm duyuruları yaptık. Tüm taraftarları ilçemize bekliyoruz. Seyirci desteği ile güzel bir galibiyet alacağımıza inanıyorum” dedi.
         Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu ise, “Burada iyi başlarsak ligi de burada bitirmek istiyoruz. Büyükliman Yöresinde takımımıza büyük bir ilgi var. Güzel ilçemiz Vakfıkebir’de seyircilerimizin de desteği ile ikinci galibiyetimizi alarak liderliğe yükselmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 08:43

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER