Şampiyon kim olacak?

Trabzon 1. Amatör Küme Play-Off Grubunda son iki haftaya giriliyor. Şampiyonu, iddiası kalmayan yöremizin takımları belirleyecek. Son iki haftanın analizi, oynanacak olan maçlar ve puan durumu.

Şampiyon kim olacak?


   Trabzon 1. Amatör Küme Play-Off Grubunda son iki haftaya giriliyor. Şampiyonu, iddiası kalmayan yöremizin takımları belirleyecek. Son iki haftanın analizi, oynanacak olan maçlar ve puan durumu şöyle;

BAHÇECİK’İN BÜYÜK AVANTAJI 

    Ligde 18 puanla lider durumda bulunan Bahçecik son iki haftaya büyük bir avantajla giriyor. Bahçecik’in şampiyon olabilmesi için iki haftada 4 puan alması yetecek. Hafta içinde temsilcimiz Beşikdüzüspor ile karşılaşacak olan Bahçecik’in son hafta rakibi genç oyuncularına şans veren Hekimoğlu Doğan olacak. Bahçecik, Beşikdüzüspor’u yenmesi halinde çok büyük bir avantaj yakalamış olacak.

YALISPOR SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEK  

     İkinci sırada yeralan 15 puanı bulunan Yalıspor gelecek hafta temsilcimiz Şalpazarıspor ile oynayacak. Yalı’nın son maçı yine temsilcilerimizden Vakfıkebir Büyükliman Belediyespor ile. Ligde şampiyonluk için Bahçecik’in puan kaybetmesini bekleyecek olan Yalıspor, olmazsa ikinciliğini koruyarak BAL Ligi’nden gelecek olan takımla play-off mücadelesi vermeye çalışacak.

YOLSPOR RAKİPLERİNİN KAYBETMESİNİ BEKLEYECEK  

    Ligin diğer iddialı takımı Yolspor’un ise 14 puanı bulunuyor. Yolspor hafta için temsilcimiz Vakfıkebir Büyükliman Belediyespor ile karşılaşacak. Son hafta rakibi Sürmenespor olacak. Yolspor’un şansı iki rakibinin puan kaybetmesine bağlı olduğu için kendi maçlarını kazanarak Bahçecik ve Yalıspor’un kaybetmesini bekleyecek. 
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU


 

GELECEK HAFTA:

Gençlerbirliği- A. Sebat
Beşikdüzü- Bahçecik
H. Doğan- Sürmene
Yolspor- V. Büyükliman
Yalıspor- Şalpazarı

 

SON HAFTA:

Ak. Sebat- Beşikdüzü
V. Büyükliman-Yalıspor
Sürmene-Yolspor
Bahçecik-H. Doğan
Şalpazarı- Gençlerbirliği

 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2016, 14:39

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER