Yanlarım ağırıyor dedim mi düşünün

Futbol yorumcusu, eski hakem Erman Toroğlu, bir spor kanalında son günlerde yaşanan olayları ve Eskişehir-Trabzonspor maçında verilen penaltıyı değerlendirdi, önemli tespitlerde bulundu.

Yanlarım ağırıyor dedim mi düşünün

Haklı davanıza gölge düşürmeyin

      Futbol yorumcusu, eski hakem Erman Toroğlu, bir spor kanalında son günlerde yaşanan olayları ve Eskişehir-Trabzonspor maçında verilen penaltıyı değerlendirdi, önemli tespitlerde bulundu.

SENDE ARKADAN DOLAN

   Erman Toroğlu, “Adaleti dağıtmadığın zaman bunlar oluyor. Yaptıkları olay doğru mu? Son derece yanlış. Trabzonsporlular şunu yapmalı; karşıdakiler nasıl oynuyorsa sende öyle oynayacaksın. Çiftetelli mi oynuyor? Misket mi oynuyor? Sende öyle oyna. Karşındakiler arkaya mı dolandı? Sende arkaya dolan. Saçma sapan işler yapıyorsun. Hakemi dövme iş değil. Hakemi soyunma odasına hapsetme iş değil. Sen bunları yaptın mı karşı taraftakilere fırsat veriyorsun. Haklı olan davana gölge düşüyorsun. Haksız gösteriliyorsun.

PERDENİN ARKASINDAN YAPACAKSIN

    Adam perdenin arkasında her şeyi yapıyor. Sende perdenin arkasında yapacaksın. Mesela Bülent Yıldırım’ı oraya tayin etmek bu işe çanak tutmaktır. Bu adamın orada yarım kalan maçı var. Niye yine onu tayin ediyorsun? Onun sağı solu oynuyorsa seninde sağın solun oynasın Trabzonlu. Bu Türkiye’de şampiyonluklar öyle kazanılıyor. Kulis yap lobi yap. Hakem tayin ettir. Merkez hakem komitesine, disiplin komitesine, tahkime adamını sok. Adamın olmazsa aleyhine çıkar her şey. Oradalar uğraş Trabzonlu. Gidip adamı dövme. Trabzonlu fazla erkek olma. Adam dövme. Yanlış işler yapma” dedi.

HAKEM POZİSYONA İNANMAMIŞ

     Futbol yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu, “Eskişehir-Trabzonspor maçındaki verilen penaltı ile ilgili olarak, “Ben burada bazen kafam karışık, yanlarım ağrıyor diyorum. Böyle dedim mi düşünün. Ben bu penaltıda takılırım. Hakem bu pozisyona inanmamış. Sen inanmadığın bir pozisyonda çizgiye nasıl inanırsın. Gördüysen sen çal. Böyle penaltı olmaz, ben böyle penaltı vermem” dedi.

HABER: buyukliman.net

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2016, 10:55

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER