Kahramanlara mektup yazdılar

Tonya Atatürk Çok Programlı Lisesi öğretmen ve öğrencileri doğu ve güneydoğuda vatanımız için mücadele eden kahramanlara mektup yazdılar.

Kahramanlara mektup yazdılar

    Tonya Atatürk Çok Programlı Lisesi öğretmen ve öğrencileri Doğu ve Güneydoğuda  operasyon bölgesinde görev yapan asker ve polislere mektup yazarak moral verdiler.

    Okul bahçesinde düzenlenen törende 170 öğrenci ve öğretmenleri Türk Bayraklarıyla poz vererek operasyon bölgesinde görev yapan kahraman asker ve polislere tam destek verdiler. Okul Müdürü Ahmet Gürpınar konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Öğrencilerimiz bugün çok anlamlı bir kampanyaya imza atarak, Şırnak ve Nusaybin bölgesinde operasyona katılan kahraman asker ve polislerimiz için moral mektubu kampanyası başlattılar. Bu kampanyayı başlatan öğretmen ve öğrencilerimize tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

 Öğrenciler ise yazdıkları mektuplarda, “Niyetimiz vatan uğruna ve canları bahasına mücadele içine giren siz yiğitlerimize duyduğumuz sevgi, muhabbet ve minnettarlığı ifade etmektir. Sayın yetkililerden istirhamımız mektuplarımızı kahramanlar asker ve polislerimize ulaştırmanızdır. Mektupların yanına öğretmen ve öğrenci katılımıyla çekilen bir de fotoğrafta ekledik. Mümkün olursa sizlerden de fotoğraf bekliyoruz. Dualarımız sizinle rabbim yar ve yardımcınız olsun, sizleri korusun, şehitlerimizin makamını yüceltsin. Tez zamanda bu aziz vatanın her karışını hainlerden temizlemeniz temennisi ile Allah’a emanet olun, biliniz ki, tüm memleket sizinle gurur duyuyor. Trabzon Tonya’dan sevgilerle, hoşçakalın” dedi.
Haber: Hasan BAHADIR


 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2016, 10:27

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER