banner129

8’de 8 yapacağız diyen başkana o soruyu sordu

Trabzonspor Başkanı Usta: “Hami Hoca’nın arkasındayız, 8’de 8 yapacağız” dedi. Bir Taraftar o can alıcı soruyu sordu; "Fenerbahçe'yi yenebilecek miyiz?"

8’de 8 yapacağız diyen başkana o soruyu sordu

    Taraftar: “8 maçı bırakın da artık Fenerbahçe’yi yenin!” Usta: “Fenerbahçe’yi zaten yeneceğiz. Tüm takım o maça kilitlendik.

Derbiye Kilitlendik

   Trabzon Dernekler Federasyonu’nun İstanbul’da organize ettiği toplantıya katılan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, projelerini, gelinen noktayı ve yapmayı planladıklarını anlatırken soruları da yanıtladı. Bir üyenin sorusu üzerine Usta, “Hami Hoca’nın arkasındayız. 8 maçımız kaldı. 8’de 8 yapacağız” derken, bir taraftar, “Bırakın 8 maçı Fenerbahçe’yi yenecek miyiz? Artık Fenerbahçe’yi yenin” çıkışında bulundu.

Uyuyan Dev Uyanacak

    Bunun üzerine Usta, “Fenerbahçe’yi zaten yeneceğiz. Ondan bir kuşkumuz yok. Tüm taraftarlarımız gibi biz de Fenerbahçe maçına kilitlendik” yanıtını verdi. Başkan Usta şöyle devam etti; “Uyuyan dev Trabzonspor’u hep birlikte ayağa kaldıracağız. Bizim yaşadığımız şampiyonluk sevinçlerini çocuklarımızın da yaşamaya ihtiyacı var. 2010-2011 sezonu ile ilgili yolculuğumuz her açıdan en iyi şekilde yürütülüyor. Yeni statta güçlü büyük Trabzonspor’u göremezsek bu işin altından kalkamayız. 
Kaynak: TAKA Gazetesi

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 00:48

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145