Ersun bizden daha heyecanlı

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta Lig TV’de konuştu. Başkan Usta’nın açıklamalarının bir bölümünü sizler için yazdık.

Ersun bizden daha heyecanlı

7-0 ŞUNU GÖSTERDİ     

    Başkan Usta; “Yeni bir yapılanma ile radikal kararlar alacağız. Artık bu Trabzonspor’un önünde kimse duramaz. 7-0 bana şunu söyledi; “başkan artık hiç bir engel tanımayın, yeni bir düzen kurun”. Bu düzene hiçbir şey engel olamaz. Bazı arkadaşlarımız hoca yabancı mı olsa dedi. Bazı arkadaşlarımız yerli olsa ama şu olsun dediler. Bu toplantı 4-5 saat sürdü. Ben şunu istedim; kime karar vereceksek hepimiz imza vererek o teknik direktörün arkasında duracağız.

HERKES İMZA ATTI

    Başarı tartışmaktan ve verilen kararın arkasında durmaktan geçer. Neticede oy birliği ile, iki arkadaşımız yoktu biri doktor kongredeydi.  Diğerinin de inşaat işsileri vefat etmişti. Tüm arkadaşlarımızın imzası ile bu kararı verdik. Yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Camiada farklı düşünceler olabilir, artık karar verdik arkasında durmamız lazım.

HOCANIN ARKASINDA DURALIM

   Ersun Hocanın ilk döneminde olumlu izler var, ikinci döneminde olumsuzlukla vardı. Abartıldığını düşünüyorum. Ersun bizden daha heyecanlı. Lütfen hocamızın arkasında duralım. Trabzonspor’un içinde bulunduğu durum bunu gerektiriyor. Ersun’la yarım kalmış bir işi tamamlayacağız. Radikal kararlar alma dönemine geldik. Alacağımız kararlarla ilgili destek bekliyoruz. Bu işler Trabzonspor’un olmazsa olmaz kanunlarıdır” dedi.

Haber: buyukliman.net

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 22:55

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER