Vakfıkebir'deki TS sevgisi kar fırtına dinlemedi

Vakfıkebirlilerin Trabzonspor kafilesine sahilde yaptıkları karşılama gündeme damga vurdu.

Vakfıkebir'deki TS sevgisi kar fırtına dinlemedi

Yoğun kar yağışı ile nedeniyle Trabzon’a olan uçak seferleri iptal edilmişti.  Ankara’da Gençlerbirliği ile oynayan ve karşılaşmayı 2-0 kazanarak şampiyonluk yolunda önemli bir adım atan Trabzonspor kafilesi otobüsle Trabzon’a dönmek zorunda kaldı.

Kafileyi yolda büyük sürprizler bekliyordu. Trabzon sınırları içerisinde sahil yolu boyunca toplanan taraftarlar yoğun kar yağışına rağmen kafileyi büyük bir sevgi seli ile karşıladılar. En büyük ilgi ve kalabalık ise Vakfıkebir’de oldu.
         Vakfıkebir Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hasan Bahadır ve Vakfıkebirliler Taraftar Grubu Lideri Murat Günaydın’ın organizasyonunda sahile toplanan yüzlerce taraftar meşaleler eşliğinde Trabzonspor kafilesine muhteşem bir karşılama yaptılar. Şampiyon Trabzonspor sloganları ile kafileye sevgi gösterisinde bulunan taraftarların bu coşkusu Trabzonsporlu futbolcularında ilgisine çekerek karşılık buldu. Futbolcuların otobüs içerisinden cep telefonları ile kayıt yaptıkları ve taraftarlare el salladıkları görüldü.    
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 10:45

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER