Baba hasretle beklenendir

Çok küçük yaşta Babasını ahirete uğurlayan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ‘Babalar Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Baba hasretle beklenendir

            Çok küçük yaşta Babasını ahirete uğurlayan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ‘Babalar Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

            Başkanımız mesajında şunları söyledi:

“Baba; sevgidir, fedakârlıktır, umuttur, sabırdır, hasretle beklenendir, evin direğidir.

            Babalar kendilerinden çok çocuklarının istikballerini düşünür, onların mutlulukları ile mutlu olurlar.

 Evlatlarına tecrübeleriyle her zaman yol gösterir ve onları geleceğe hazırlamak için sevgi dolu yürekleriyle görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirirler.

Bir babanın en büyük hayali evlatlarını vatana, millete hayırlı birer birey olarak yetiştirerek, mutlu yuvalarını kurduklarını görebilmektir.

Babalarımızın, annelerimizin her zaman gönüllerini hoş tutmalı, saygımızı sevgimizi en güzel şekilde göstermeli ve bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde değerli olduklarını hissettirmeliyiz.

Bu anlamlı günde hayatta olan babalarımızın hayır dualarını almak için gayret gösterelim. Ebediyete intikal eden Babalarımızın kabirlerini ziyaret ederek dua edelim.
            Bu vesileyle başta; vatanımızın bekası için canlarını feda eden şehitlerimizin babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.

Çok küçük yaşta kaybettiğim sevgili Babamı ve ebediyete irtihal eden tüm babalarımızı rahmetle yad ediyorum.”

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2020, 21:12

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER