Başkan Zorluoğlu sorunları dinledi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Vakfıkebir’de bazı ziyaretlerde bulunarak muhtarlarla istişare toplantısı yaptı.

Başkan Zorluoğlu sorunları dinledi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Vakfıkebir’de bazı ziyaretlerde bulunarak muhtarlarla istişare toplantısı yaptı.

Vakfıkebir’e gelişinde Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ve AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun tarafından karşılanan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu önce Belediye binasına giderek burada Başkan Muhammet Balta ile birlikte bir süre sohbet etti. Başkan Murat Zorluoğlu daha sonra Vakfıkebir Kaymakamlığı, AK Parti Vakfıkebir İlçe Teşkilatı ve Milliyetçi Hareket Partisi Vakfıkebir İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyaretler sırasında Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun ve teşkilat mensupları, Milliyetçi Hareket Vakfıkebir İlçe Başkanı Orhan Burhan Baltürk ve teşkilat mensupları ile sohbet etti.
MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ
           Ziyaretlerin ardından Vakfıkebir Gençlik Merkezi’nde muhtarlarla istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Belediye Meclisi Üyeleri, Trabzon Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve mahalle muhtarları katıldı.  Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda katılımcılara hitap eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ortak aklı öne çıkaran bir belediyecilik anlayışını oluşturmak için çalıştıklarını belirterek, “İnşallah bu kurumsal yapının meyvelerini 2020 yılında toplamaya başlayacağız. Toplantının amacı ilçenin sorunlarını yerinde tespit ederek çözüm üretmektir. Sizlerin dile getireceği sorunların bir kısmını burada cevaplama imkanı bulacağız. Bir kısmını da arkadaşlarımız not alacak. İnşallah bu sorunları birer birer çözeceğiz. Bu toplantıyı organize eden İlçe Belediye Başkanımıza ve katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra tek tek sözalan mahalle muhtarlarımız mahalleri ile ilgili sorunları ve taleplerini anlattılar.
Haber:Tuncay HACIFETTAHOĞLU
 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 16:11

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER