Başkan Zorluoğlu'na sorularını aktardılar

Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Şalpazarı, Tonya, ilçelerinde Trabzon’a yolcu taşımacılığı yapan Kooperatif Başkanları Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etmişlerdi. Vakfıkebir Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Mehmet Çobanoğlu ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Başkan Zorluoğlu'na sorularını aktardılar

        Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Şalpazarı, Tonya, ilçelerinde Trabzon’a yolcu taşımacılığı yapan Kooperatif Başkanları Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etmişlerdi.
              Görüşmede yolcu taşımacılığı ile ilgili sorunlar ele alınarak istişarelerde bulunuldu. Yapılan görüşmenin ardından bir açıklama yapan Vakfıkebir Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Mehmet Çobanoğlu “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu ile Büyükliman yöresindeki kooperatif başkanları olarak çok faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine pandemi dönemi ile birlikte daha da artan sorunlarımızı aktardık. Çözüm için önerilerde bulunduk.
           Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız bizlere oldukça sıcak karşıladı, yakın ilgi ve alaka gösterdi. Yaşadığımız sorunların çözümü için yardımcı olacağını, şoför esnafını mağdur etmeyeceğini ifade etti. Kendisine gösterdiği yoğun ilgi ve alaka dolayısıyla tüm kooperatif başkanı ve arkadaşlar adına teşekkür ediyorum. Sorunlarımızın çözümü noktasında gerekeni yapacağına gönülden inanıyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2021, 14:30

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER