banner129

Bu birliktelik herkese örnek olsun

Vakfıkebir’de esnaf odalarının sergilediği birlik ve beraberlik herkese örnek oluyor. Vakfıkebir Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, binasının birer katını Esnaf Odasına ve Şoförler Odasına tahsis etmişti.

Bu birliktelik herkese örnek olsun

   
    Vakfıkebir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri de bir jest yaparak Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu, ve yönetim kurulu üyelerine bir teşekkür yemeği verdi. 

   Yalıköy Yeşilyalı Tesisleri’nde düzenlenen yemekte konuşan Esnaf Odası Başkanı Kadem Sağlam, “Göreve talip olduğumuzda Vakfıkebir Esnafına yakışmayan bir mekanda ikamet ettiğimizden dolayı da iyi bir mekanımız olacağının sözünü vermiştik. Bugün verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Buna vesile olan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin başkanı, yönetimi ve çalışanları ile yemekte bir araya gelerek teşekkür etmek istedik.  Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan ve yönetimine bu konuda bize vermiş oldukları destekten dolayı sadece bugün değil, sonuna kadar teşekkür edeceğiz. Bizler zaten ayrı kurumlar değildik ve ayrı ayrı yerlerde olmamız problemdi. Bu konuda onların bizden daha fazla fedakarlık yaptıklarına inanıyorum. Bu bağlamda her iki esnaf kuruluşunun yönetim bazında bir araya gelmenin mutluluğunu da yaşamış olduk. Bu yeri almamızda TESOB’un da büyük desteklerini gördük. Onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. TESOB Başkan Vekili Vakfıkebirli hemşerimiz İsmail Hakkı Çobanoğlu’na da desteklerinden dolayı  çok teşekkür ediyorum” dedi. Vakfıkebir Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu ise, “Esnaf Sarayı’nın üst katları yaklaşık 14 yıldır atıl bir şekilde duruyordu ve kanun gereği kiraya veremiyorduk. Ancak aday olduğumuz zaman sizlerle de paylaştığım gibi Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı esnaflara kolaylık olması açısından binamıza almak düşüncemiz vardı. Yönetim kurulu arkadaşlarım da gayret gösterdiler ve hedefimizi gerçekleştirdik. Onlar da nezaket gösterdiler, bir araya geldik. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 00:56

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145