banner129

Emniyet teşkilatına teşekkür ettiler

Kemaliye Mahallesi Muhtarı Ali İhsan Çavdaroğlu ve azaları, Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çelikdağ ve emniyet mensuplarına tatlı ikram ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Emniyet teşkilatına teşekkür ettiler

Vakfıkebir Kemaliye Mahallesi Muhtarı Ali İhsan Çavdaroğlu azalarıyla birlikte Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ve İlçe Jandarma Komutanı Safa Akgün’ünde bulunduğu bir ortamda Vakfıkebir Polis Merkezi Amirliğini ziyaret ederek, Koronovirüs sürecinde yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çelikdağ ve emniyet mensuplarına teşekkür ederek tatlı ikram ettiler.
          Vakfıkebir Kemaliye Mahallesi Muhtarı Ali İhsan Çavdaroğlu, “Güvenliğimizden sorumlu emniyet teşkilatımız, sağlıkçılarımız gibi bu zor süreçte çok büyük fedakarlıklarla görevlerini yapmaya çalışıyorlar. Bizlerde kendilerine moral olsun düşüncesi ile bir ziyaret gerçekleştirerek tatlı ikram ettik. Çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi. Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çelikdağ ise Muhtar Ali İhran Çavdaroğlu ve çalışma arkadaşlarına bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür etti.
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU
 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 15:14

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER