banner129

İskenderoğlu cevap verdi

AK Parti Vakfıkebir Mart Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Ak Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu eleştirilere cevap verdi.

İskenderoğlu cevap verdi

      Ülkemizde yaşanan terör olaylarına değinerek şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet dileyerek konuşmasına başlayan Başkan İskenderoğlu, “Muhalefet partilerimizden birisinin ilçe başkanı açıklama yaparak, turizm okulu yapmışlar, hastane yapmışlar, öğrenci yurdu yapmışlar, tarım ilçe müdürlülüğü binası yenilenmiş, gençlik merkezi yapılmış, tarihte olmayan betonlama yapılmış, ne olacak demiş? Ancak bir bölge trafik istasyonu ve SGK binası ile bizi yargılamış. Bunlar gidince Vakfıkebir gitmiş her şeyi kaybetmişiz. Bu ilçede 4.500 metrekarelik hastaneyi 14.500 metrekare çıkarttık göremediler, 500 kişilik öğrenci yurdunu kazandırdık basit görüyorlar.

GENEL BAŞKANLARI GİBİ GÖRMÜYORLAR

    Bunların genel başkanları da göremiyor, kendileri de göremiyor. Milletvekillileri, “organize sanayi bölgesi yatırım programından çıkartılmış” dedi. Genel başkanları gibi oda yalan konuşuyor. OSB 2014-2018 yatırım programında inşallah gayretlerimizle birlikte bu yılsonu itibariyle alt yapı ihalesini tamamlayacağız. Proje kitapçığımızdan hiçbir şey yapmadığımızı söylüyorlar. Halen festival yapmadılar diyorlar. Sosyal kültürel faaliyet sadece kemençe çalmakla olmaz. Vakfıkebir Belediyesi 10’un üzerinde kültürel faaliyet yaptı. Bunları sosyal faaliyetten saymıyorlar. Beton dökülen yolları hizmetten saymıyorlar. Bütün okullarımız belediyemize teşekküre gidiyorlar. Hizmet almasalar teşekkür ederler mi?” dedi.    

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 01:13

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER