Kebir Ailesi iftarda buluştu

Karadeniz Kardeşler Şirketler Grubu(Kebir-Engin Petrol-Kebir Beton-Ribek Plastik) çalışanları denizde iftar açmanın heyecanını yaşadılar.

Kebir Ailesi iftarda buluştu
     Karadeniz Kardeşler Şirketler Grubu(Kebir-Engin Petrol-Kebir Beton-Ribek Plastik) çalışanları denizde iftar açmanın heyecanını yaşadılar.
  
    Trabzon’da ilk yüzen Mavi Saray Cafe-Restauranttaki iftar programına iftar programına Karadeniz Kardeşler Şirketler Grubu Onursal Başkanı Hacı Avni Karadeniz, Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Karadeniz, Yönetim Kurulu Üyesi Turan Karadeniz,  Genel Müdür Yılmaz Karadeniz, Genel Müdür Yardımcıları Metin Ali Karadeniz, Utku Karadeniz, şirket birim sorumluları ile çalışanları katıldı.

    İftarın ardından Karadeniz Kardeşler Şirketler Grubu Onursal Başkanı Hacı Avni Karadeniz iftara katılanlara hitaben yaptığı konuşmada: “Bugünlere gelene kadar çok büyük badireler atlattık, çok zahmetler çektik.  Yüce Allah bizlere bugünleri gösterdi, ne kadar şükretsek azdır. Tabi biz buralara gelirken siz değerli çalışanlarımızla beraber bu başarıyı sağladık. Şirketimiz sizlerin sayesinde ilelebet çalışacak ve yükselecektir. Bugün siz çalışanlarımız ile birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.
 
   
Daha sonra Kebir’in Genel Müdürü Yılmaz Karadeniz de yaptığı konuşmada: “Bugün burada bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Daima daha iyileri gerçekleştirmek asli görevimizdir. Biz elimizden geldiği kadar iş gücümüzü artırmak daha fazla istihdam sağlamak için çalışıyoruz. Sizin de nasıl emek verdiğinizi iyi biliyoruz. Bu zorlukları hep beraber katlanarak geçeceğiz. Biraz daha sabretmenizi istiyoruz. İnşallah yılbaşından sonra bunun semeresini göreceksiniz. Nice hayırlı Ramazanlarda buluşmak üzere tekrar iftarımıza katılan bütün çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu. İlk kez böyle bir ortamda iftar açmanın mutluluğunu yaşayan şirket çalışanları, şirket yöneticilerine teşekkür ettiler.

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2016, 15:37

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER