banner129

Mazlumlar için dua edelim

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mazlumlar için dua edelim
              Başkan Muhammet Balta mesajında şunları söyledi;

 Ülkemizin her köşesinde sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak olan Ramazan Bayramına bizleri kavuşturan Rabbimize Hamd olsun.

Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış ve sevginin toplumun bütün kesimlerine yayıldığı,  birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı özel günlerdir.

Yaşadığımız Koronovirüs salgını dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bu bayramı da sevdiklerimizden ayrı bir şekilde evlerimizde geçireceğiz.  

Hijyen, sosyal mesafe ve maske kurallarını uygulayarak, aşılamanın da etkisi ile sağlıklı ve güzel günlere çok yakında ulaşacağımıza gönülden inanıyorum. 

Salgın nedeniyle ziyaretine gidemeyeceğimiz büyüklerimizi telefonla arayarak bayramlarını kutlayalım, onlara sevgimizi ve bizim için değerli olduklarını hissettirelim.
            Yetimleri, yaşlıları, şehit ailelerini ve komşularımızı unutmayalım. Bayram sevincimizi onlarla da paylaşalım.
            Armağanlarımızı geçmiş bayramlarda evlerden evlere taşıyorduk. Şimdi gönüllerden gönüllere taşıyalım.

Ayrıca sıkıntı içinde olan İslam Coğrafyasındaki mazlumlar, özellikle Filistin’deki kardeşlerimiz için de dua etmeyi unutmayalım.

Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, Rabbimizden bu zor günleri geride bırakarak önümüzdeki Kurban Bayramında, bizlere birbirimizi kucaklama nimetini yeniden nasip etmesini diliyorum.  

    

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2021, 22:08

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145