Millet Bahçesi Vakfıkebir’e değer katacak

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun ve beraberindekilerle yapımı devam eden Ekmek Temalı Millet Bahçesinde incelemelerde bulundular.

Millet Bahçesi Vakfıkebir’e değer katacak

            TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Belediye Meclisi Üyesi Fatih Sivri ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Yalıköy Mahallesinde yapımı devam eden Ekmek Temalı Millet Bahçesinde incelemelerde bulundular.

            Burada bir açıklama yapan Balta, “Ortahisar ilçemiz de Avni Aker, Akçaabat’ta Fatih Stadı, Vakfıkebir’de 32 dönümlük bu alanda Millet Bahçelerimiz yapılmakta. 2020 Yılında bölge insanımızın hizmetine sunulacak şekilde inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.   Karadeniz Bölgesi olarak Sahil kenarında tek Millet bahçesi Vakfıkebir’imizde yapılmakta. Buranın ayrı bir özelliği de Ekmek temalı bir Millet Bahçesi olmasıdır. İçerisinde ekmek müzesi, millet kıraathanesi, yürüyüş yolu olacak. Yap işlet devret modeli ile de bir restorant olacak.  Bu hizmetin buraya kazandırılmasında Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ve Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Balta’ya çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Belediyemizin kasasından hiçbir meblağ çıkmadan Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın finanse ettiği bir hizmet olacaktır. İlgili firmada Belediye ile organize bir şekilde titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. 2020 yılı içerisinde Millet Bahçesine Vakfıkebirli hemşerilerimiz kavuşmuş olacak” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 16:44

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Osman
Osman - 2 yıl Önce

2020 mi yoksa yanliş mı yazıldı

SIRADAKİ HABER