banner129

OSB'ye elektrik projesi

Vakfıkebir OSB’nin elektrik altyapı projesi için çalışmalara başlanıldı.

OSB'ye elektrik projesi

           Vakfıkebir’de yaklaşık olarak 20 yıldır büyük bir özlemle beklenen Organize Bölgesi için önemli adımlar atılmaya devam ediliyor. OSB’nin elektrik altyapı projesi için çalışmalara başlanıldı.

            Konu ile ilgili olarak Çoruh Edaş Yatırım Gurup Şefliği’nden Tesis Müdürü Okan Alptekin, Ertürk Memiş, Berna Kılıç Yanık, Vakfıkebir İlçe Yöneticisi Hasan Küçük ve Master Proje Yüklenicisi Eltem - Tek Şirketinin yöneticileri Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ettiler.

Yapılan görüşmenin ardından bir değerlendirmede bulunanVakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “Çoruh Edaş yetkilileri ile Organize Sanayi Bölgemizin elektrik projesi ile ilgili görüşmelerde bulunduk. OSB’nin elektrik altyapı projesi için çalışmalara başlanıldı. Altyapı projesinin tamamlanmasıyla birlikte hatlar çekilerek Organize Sanayi Bölgemizin elektrik ihtiyacını karşılayacak şebekenin oluşturulmasına başlanılacak. Yıllar süren büyük uğraşlar ve emekler sonucunda bugün geldiğimiz nokta hepimizi çok mutlu ediyor. İnşallah kısa bir zaman içerisinde onlarca vatandaşımıza iş ve aş kapısı olacak olan OSB’mizde bacalar tütmeye başlayacak” dedi.
Haber: Tuncay HACIETTAHOĞLU


 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 13:54

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Uzman 61
Uzman 61 - 2 yıl Önce

çoruh edaşta okan bey varsa sorun yok demektir...

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145