banner129

Rıdvanlı Mahallesinde buluştular

Vakfıkebir Rıdvanlı Mahallesinde, İmam Hatip Kamil Ergül için düzenlenen veda programına iştirak eden Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, program sonrası ise bölge din görevlileriyle bir araya geldi.

Rıdvanlı Mahallesinde buluştular

Vakfıkebir Rıdvanlı Mahallesinde, İmam Hatip Kamil Ergül için düzenlenen veda programına iştirak eden Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, program sonrası ise bölge din görevlileriyle bir araya geldi.

Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Açıkalan Mahallesi Yeni Camii İmam Hatibi Kamil Ergül'ün Nevşehir'e naklen atanması dolayısıyla Rıdvanlı Mahallesi Yeni Camii'nde İmam Hatip Ahmet Sağlam'ın ev sahipliğinde bir veda programı düzenlendi. Programa İlçe Müftüsü Şükür Küçük de katıldı.

Program, akşam namazının cemaatle kılınmasının ardından Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. İlçe Müftüsü Şükür Küçük'ün yaptığı sohbetin ardından yatsı namazı cemaatle kılındı. Namazdan sonra, mahalle halkından ve aynı zamanda ilçe esnaflarından olan Bedrettin Sevinç tarafından, mahalleye ilk gelişi ve programa iştiraki dolayısıyla Müftü Şükür Küçük'e, üzerinde ismi yazılı olan Vakfıkebir Ekmeği hediye edildi. Daha sonra, Açıkalan Mahallesi Yeni Camii İmam Hatibi iken Nevşehir'e naklen atanan İmam Hatip Kamil Ergül'e, ilçe müftüsü tarafından üzerinde ismi yazılı Vakfıkebir Ekmeği hediye edilirken bölge din görevlilerinin hediyelerini ise İmam Hatip Ali Sevim takdim etti.

MÜFTÜ KÜÇÜK, BÖLGE DİN GÖREVLİLERİYLE BULUŞTU

Veda programının ardından, İlçe Müftüsü Şükür Küçük caminin oturma salonunda bölge din görevlileriyle bir araya geldi. Yapılan ikramın ardından İmam Hatip Kamil Ergül kısa bir veda konuşması gerçekleştirdi. Toplantıya katılan din görevlilerinin kısa öz geçmiş bilgilerini paylaşmalarından sonra ise İlçe Müftüsü Şükür Küçük din görevlilerine görev ve hizmet alanlarıyla ilgili bilgiler paylaştı, etkin ve verimli din hizmetinin sunumu konusunda bilgi ve tecrübelerini aktardı, topluma din hizmetinin sunumunda oldukça hassas davranılması gerektiğinin altını çizdi.

İlçe Müftüsü Şükür Küçük programı organize eden Rıdvanlı Mahallesi Yeni Camii İmam Hatibi Ahmet Sağlam'a ve katılan herkese teşekkür etti. İmam Hatip Ahmet Sağlam ise programa iştirak ederek kendilerini onure eden İlçe Müftüsü Şükür Küçük'e ve meslektaşlarına teşekkürlerini ifade etti.

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145