banner129

Siyasete zarafet getirdik

Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Divan toplantısı yapıldı.

Siyasete zarafet getirdik

Toplantıda konuşan Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Sadettin Çiçek, “Teşkilatımız ile birlikte her an seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza başladık. Bizler Yeniden Refah Partisi olarak siyasete zarafet getirdik. İnşallah yeni bir ruhla, yeni bir heyecanla, yumuşak bir üslup ile doğruları söyleyerek çalışıyoruz. Vakfıkebir ilçemiz ile Yeniden Refah Partimizi tanıştırdık. Girilmedik işyeri, çalmadık kapı, girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Güzel ilçemizde yapılamayan, eksik kalanları tamamlayacağız.
           Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumdan dolayı gerek sosyal, gerek maddi yönden insanımız zor günler geçiriyor. Siyaseten bunların giderilmesi, halkımızın refah seviyesinin yükseltilmesi, manevi yozlaşmanın önüne geçilmesi için, yarınlarımıza daha iyi bir yaşam için, artık burada REFAH var, burada adalet var, burada güven var, burada gelecek var, Vakfıkebir için biz varız. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum”.
             Yeniden Refah Partisi Trabzon İl Başkan Yardımcısı Sabahattin Ülkü’nün yaptığı değerlendirme konuşmasının ardından mahalle başkanlarına rozet takıldı ve yetki belgeleri verildi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2019, 16:50

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145