banner129

Vakfıkebir HEM belgeleri verdi

Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan 2015-2016 eğitim-öğretim yılı Aşçı Çırağı ve Hasta Kabul Kursu’nun sona ermesi dolayısıyla belge töreni düzenlendi.

Vakfıkebir HEM belgeleri verdi

       Halk Eğitimi Merkezi salonunda düzenlenen törende açılış konuşmasını yapan  Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Birol Yüksek; “Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi olarak 15 Eylül 2015 tarihinden bugüne kadar 122 kurs açtık. Bu kurslara 3023 kursiyer kaydedildi. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda kurslarımızı açmaya, vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Aşçı Çırağı Kursuna 27,  Hasta Kabul Kursuna 63 olmak üzere toplam 90 kursiyer katılmıştır. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

            Kaymakam Yıldıray Malğaç da temsili olarak ilk belgeyi Aşçı Çırağı kursunu başarıyla tamamlayan Elmas Sağlam’a belgesini verirken yaptığı konuşmada, “Bu çalışmalara katılan tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyorum. Halk eğitim faaliyetleri önemli. Bizlere katılanları tebrik etmek, onlara teşekkür etmek düşer. Hizmeti verenlere teşekkür etmek düşer. Tüm kurslarımızın ilçe halkımızın sosyo-kültürel gelişimine faydalı olmasını, toplumumuzun gelişmesine katkı sağlamasını temenni ediyorum” dedi. Daha sonra İlçe Jandarma Komutanı Ali Özkan Çoban, Belediye Başkan Vekili Eyüp Yavuz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Samim Aksoy’un temsili belge vermesinin ardından ikram ile program sona erdi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 00:59

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER