banner129

Vakfıkebir'de Koronavirüs’e yakalanan doktordan müjdeli haber

Vakfıkebir Devlet Hastanesi Acil Servisinde görev yaparken Koronavirüs testi pozitif çıkan Dr. Selin Ünal ile ilgili olarak Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü’nden açıklama geldi.

Vakfıkebir'de Koronavirüs’e yakalanan doktordan müjdeli haber

           Vakfıkebir Devlet Hastanesi Acil Servisinde görev yaparken Koronavirüs testi pozitif çıkan Dr. Selin Ünal ile ilgili olarak Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü’nden açıklama geldi. Dr. Selin Ünal Koronavirüs’ü yenerek taburcu edildi. Mesai arkadaşları tarafından kemençe ile uğrulandı.
            Konu ile ilgili olarak Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta tarafından yapılan açıklamada; “Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Acil Servis Hekimimiz Dr.Selin ÜNAL, Covit-19 nedeniyle bir süredir hastanemizde yatarak tedavi edilmekteydi. Bugün mesai arkadaşları tarafından güzel bir şekilde taburcu edildi. Meslektaşıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.
Selin Ünal, 14 gün süren tedavi ile sağlığına kavuştu. Ünal bugün meslektaşlarının alkışları ve kemençe eşliğinde horon çekilerek taburcu edildi.
HAFTAYA GÖREVİMİN BAŞINDAYIM  
          Dr. Selin Ünal, “Nefes darlığı şikayetim olunca test yaptırdım. Ateş ve öksürük şikayetim olmadı. Bu süre zarfında meslektaşlarım hep yanımdaydı, gerçekten sıkıntılı bir süreç. Bu nedenle herkesin evinde kalması gerekiyor. Aslında çok şikayetim olmadan bu süreci geçirdim. immün plazma da vermek istiyorum. Bir hafta sonra görevime başlayacağım” dedi. Bizlerde Dr. Selin Ünal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Haber:Tuncay HACIFETTAHOĞLUGüncelleme Tarihi: 17 Nisan 2020, 14:57

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145