banner129

Vakfıkebir'in gururu oldular

Vakfıkebir Cumhuriyet Ortaokulu’nun çeşitli dallarda önemli başarılar kazanan öğrencileri Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı ziyaret etti.

Vakfıkebir'in gururu oldular

    Vakfıkebir Cumhuriyet Ortaokulu’nun çeşitli dallarda il birincisi olan öğrencileri Okul Müdürü Sinan Uzun, Okul Aile Birliği Başkanı Recep Bayraktar, Müdür Yardımcısı Mehmet Ayhan, beden eğitimi öğretmeni Halil Haliloğlu, karate antrenörü Mehmet Yıldızlar ve halkoyunları usta öğreticisi Havva Soykan ile birlikte Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ettiler.

   Ziyarette konuşan Başkan Muhammet Balta, öğrencilik döneminde kendisinin de sosyal ve sportif faaliyetlere katıldığını, bu tür faaliyetleri fazlasıyla önemsediğini ve desteklediğini söyledi. Sohbetin sonunda Okul Aile Birliği Başkanı Recep Bayraktar katkılarından dolayı Başkan Balta’ya çiçek vererek teşekkür etti. Kız futbol takımı 5-8 Mayıs tarihleri arasında, yıldız kızlar halk oyunları ekibi de 1-2 Mayıs tarihlerinde Ordu’da bölge birinciliği için yarışacaklar. 4 öğrenciyle katıldıkları ve 4’nünde birinci olduğu karate takımı da ileri bir tarihte bölge yarışmalarında Trabzon’u temsil edecekler. Her geçen gün sosyal ve sportif başarılarını artırarak devam ettiren Vakfıkebir Cumhuriyet Ortaokulu kız futbol takımı, karate takımı ve yıldız kızlar halk oyunları ekipleri il birincisi olarak katılacakları bölge yarışmaları hazırlıklarına devam ettiklerini belirttiler.
Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 00:56

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner148

banner145