Vali Ustaoğlu Vakfıkebir’de

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Vakfıkebir'de incelemeler yaptı.

Vali Ustaoğlu Vakfıkebir’de

     Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, İl Emniyet Müdürü Metin Alper ile birlikte ilçeye gelerek bazı ziyaret ve incelemelerde bulundu. Vali, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Uzun, İlçe Emniyet Müdürü Erdal Ergüven, İlçe Jandarma Komutanı Mert Oğuztarhan ve Belediye Meclisi Üyeleri eşlik etti.
      Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve beraberindekiler önce Yalıköy Mahallesinde yapımı devam eden Vakfıkebir Ekmek Temalı Millet Bahçesinde incelemeler yaparak çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Muhammet Balta ve yüklenici firma yetkililerden bilgiler aldı. Daha sonra Hacıköy Mahallesinde tamamlanmak üzere olan Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında incelemeler yapan Valisi İsmail Ustaoğlu, Vakfıkebir Kaymakamlığını ve Vakfıkebir Beledisini ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.
    
Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “Her zaman bizlerle yakından ilgilenerek destek olan Sayın Valimiz İsmail Ustaoğlu’na ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Haber:Elif SOMUNCU   


Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 16:52

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER