banner129

Yargıda hesaplaşacağım

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Belediye Meclisi Üyesi Önder Öztürk’ün sosyal medya üzerinden Beşikdüzü Teleferik Tesisi ile ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Yargıda hesaplaşacağım
              Başkan Ramis Uzun açıklamasında şunları söyledi; “Saygıdeğer Hemşehrilerim; Beşikdüzü Teleferik Tesisi hakkında İçişleri Bakanlığımızın soruşturma izni ile ilgili olarak Önder Öztürk sosyal medyada paylaşım yaparak sanki Beşikdüzü Belediyesi'ni zarara uğratmışız gibi paylaşım yaptı. Teleferik Tesisi İlçemiz ve Bölgemizde önemli bir yatırım. Çalışması ve atıl kalmaması için tabiki yapmamız gerekenleri yaptık.
             İlgili Firmaya sözleşme hükümleri gereği ceza yazdık, eleştirildik. Süre uzatımı verdik, önemli bir ( 16 Dükkan ) alışveriş merkezi kazandırdık. Belediyemizin malıdır. İlgili Firma eksiklikleri ile ihtarlar çekerek uyardık ve sonuçta yasal mevzuat gereği 01 Ekim 2020 tarihinde fesih edilerek teminatlarına el koyduk ve ödenmesi gereken hususlarla ilgili icra takibi başlattık. Tesis Belediyemizin malıdır. Bizim haksız, hukuksuz bir eylemimiz yoktur.
              Ramis Uzun'un olduğu yerde haksızlık, hukuksuzluk olmaz. Bu paylaşımı yapanları da, beni de halkımız iyi bilir. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir husus yoktur. Gerekirse çamur atmaya kalkanlarla da yüce Yargıda hesaplaşacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 10:40

Tuncay Hacıfettahoğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER